فراموش کردم
رتبه کلی: 979


درباره من
از گفتن درمورده خودم خوشم نمیاد ............ پس نپرس ولی تا این حد بگم:im llvll__silent

m_hossini7008@yahoo.com
اینم وبلاگم سر بزنین:
www.silent7008.blogfa.com

(..')/ ('..)
.\/. = .\/.
_| |_ _| |_
M..l-SileNt-l (llvll )    

اموزش تله پاتی░░▒▓███►

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۷/۱۸ ساعت 12:54 بازدید کل: 1014 بازدید امروز: 1 1 می‌پسندم  
 

 


درهر تمرین یا برنامه تله پاتیک بین دو فرد فرستنده وگیرنده فاصله ای وجود دارد که می توان از چند سانتیمتر تا چند هزار کیلو متر متفاوت باشد میزان فاصله در نحوه و نتیجه ارتباط تله پاتی کمترین تاثیری ندارداگر شما فکر خود را به این امر معطوف و در نتیجه شرطی نماید که در فاصله طولانی بر قراری تله پاتی مشکلتر است این تلقین ذهنی بر روی رفتار شما تاثیر گذاشته ودر عمل نیز در فواصل نزدیک تر نتیجه بهتری کسب می کنید این تصور یا شرطی شدن نادرست و مضر است هرگز به فاصله موجود بین گیرنده و فرستنده اهمیتی ندهید شما به همان میزان از ظرفیت و قابلیتی را که در فاصله نزدیک کسب کرده اید می توانید در فواصل طولانی هم دریافت کنید .

 


اصول بنیادی دانش تله پاتی:
توصیه مشود که تجربیات اولیه درفاصله نزدیک و ترجیحا در یک اتاق آرام صورت گیرد برخی از صاحب نظران معتقدند که افراد حاضر در این جلسات بایستی از لحاظ روحی و عاطفی به هم نزدیک باشند اگر درتمرین های اولیه فرستنده پیام دست راست خود را بر روی دست چپ گیرنده بگذارد این ارتباط جسمی پیوند روحی و عاطفی بهتری را بین آنها ایجاد میکند در آیین سالکان و عارفان شرق آسیا بویژه چین باستان و سرزمین عجایب هند قسمت راست بدن دارای قدرت یا اهمیت مثبت و صادر کننده انرژی می باشد درحالی که سمت چپ دارای انرژی یا الکتریسته منفی و دریافت کننده میباشد .
زمان مناسب :
مناسبترین زمان برای ارتباط فکری ساعات آخر شب وصبح زود است در عمل انسان موجودی است که روز را با کار و فعالیت به پایان می رساند و شبها خسته و کوفته نیاز به خوابیدن دارد در شرایط عادی انسان شبها به چرت زدن و خواب الودگی دچار می شود ودرصورت دراز کشیدن به خواب عمیقی فرو می رود زمانی که ما بیدار و مشغول فعالیت هستیم ضمیر اگاه ما فعال است بر عکس هر زمان که ما در وضعیت سکوت و آرامش هستیم ضمیر ناخود آگاه ما فعال میشود در این شرایط انرژی زیادی از مغز ساطع میشود و پراکندگی این امواج نمایانگر وجود شرایط آرامش وآسایش فیزیو لوژیکی در مغز است هر گاه ما بتوانیم جسممان را ریلاکس و غیر فعال کنیم قدرتها و قابلیتهای روحی و روانی فعال و شکوفا میشود گویی در این شرایط کانالهایی که برای فعالیت و کارآیی لازم هستند رها وآزاد میشوند در این زمان انسان بهتر وبیشتر می تواند با ضمیر ناخود آگاه خویش که منبع الهام و برکات است رابطه بر قرار کند زمانی که انرژی زیادی از مغز خارج شود روح میتواند خود را از زیر بار سنگینی جسم رها ودر فضای بی کران به پرواز در آ ورد به این حالت وضعیت خروج روح از بدن می گویند.

 برای انجام تجربه تله پاتیک حداقل به دو نفر نیاز داریم .
جنسیت:
چون تله پاتی عبارت از انتقال افکاری است که از یک بار عاطفی و احساسی قوی آکنده شده است بنابراین با توجه به غرایزی که خداوند برای بقای نسل در نهاد بشر قرار داده است ارتباط بین دو جنس مخالف بایستی روشنتر و با قدرت بیشتری صورت بگیرد نر وماده هریک به تنهایی ناقص هستند و هر کدام از آنها سعی دارد با جستجوی جفت خویش به کمال برسد .
همان طور که در ارتباط عادی روزمره با دیگران سعی می کنیم با توجه به میزان سن تحصیلات طبقه اجتماعی و قدرت درک آنها از زبان و منطق خاصی پیروی کنیم به هنگام بر قراری ارتباط تله پاتی با دیگران هم بایستی به این عامل مهم توجه کنیم بنابراین اگر بخواهیم با کودکی ارتباط بر قرار کنیم با یستی از تصاویر و سمبلهایی استفاره کنیم که بیشتر مطابق ادراک و روحیات او باشد.
در روزهای پر گرد وغبار و پر باد وطوفان پیش از رگبارها در زمان فعالیتهای خو رشیدی و به هنگام وجود کامل قرص ماه از انجام تله پاتی خود داری کنید زیرا در برخی از افراد در این ایام ممکن است کسالتهای مبهمی از یک سر درد تا افسردگی شدید حملات آسمی و..... دچار باشند بنا بر این هنگامی که هوا کمی آرام وخنک است بهترین زمان برای تمرینات تله پاتی است این موضوع در روزهای که بارانی به شرطی که رگبار وجود نداشته باشد هم صدق می کند در زمانی که هوا بسیار سرد وگرم است شرایط نا مناسب است شاید دوستان بپرسند چرا دراین موقعها زمان خوبی نیست. معمولا پیش از رگبارو رعدو برق تحولات شدیدی در میزان فشار و بار الکتریکی هوا پیدا می شود که هر گونه تماس تله پاتیک را مانع میشود مهمترین دلیل برای تو جیه عوارض این آثار بیان شده پیدایش تغیراتی در میزان یو نها یا اتمها و ملوکولهایی است که دارای بار الکتریکی در پوست هستند و انسان شدیدا نسبت به آنها حساس است.
پیام تله پاتیک :
باید متن و لحنی داشته باشد که گویی خود او به این مطالب فکر می کند و آنرا از زبان خودش بیان می کند :برای مثال اگر بخواهیم که او دستش را بلند کند این پیام یا فرمان به این صورت صادر می گردد :حالا من دستم رااز زمین بلند می کنم پس درستی مطالب این است که همه پیامها را تجسم کنید اگر کالایی می خواهید خریداری کنید مهم این نیست که به این کالا احتیاج داری یا نه کافیست که انگیزه و اشتیاق لازم برای خرید یک جنس به وجود آید.

در محیطی آرام بنشینید ودر حال هیپنوز قرار گیرید دوستان همان طورکه قبلاگفتم باید اراده قوی برای این کار داشته باشیددر این مرحله تصویر فرد مورد نظر را تا پانزده دقیقه یا نیم ساعت در ذهن خود مجسم کنید به یاد داشته باشید یک لحظه از ذهن محو نشود اگر چنانچه ازذهن تصویر رفت میتونید یک عکس از فرد مورد نظر را در مقابل چشمان خود قرار دهید چند دقیقه ای به آن نگاه کنید بعد چشمان خود را ببندیدوآن را مجسم کنید میتونید این کار را برای چند بارادامه بدهید تا موفق به تجسم آن تصویر در ذهن شوید تصور کنید شخصی که می خواهیدبر او اثر گذاریددر چند قدمی شما ست یا او را می توانید به وضوح ببینید د رذهن خود خطوط چهره وخطوط بد ن یا نیم رخ اورا مجسم کنید بین 10تا15دقیقه جز به هیکل او به صورت زنده نیندیشید تجسم ذهنتان منحرف نشود در این زمان برای کمک به حافظه متوانید از آن عکس استفاده کنید.
اکنون تصور کنید که فکر واحساس فرد مورد نظر ناگهان در تسخیر تصویرشما قرار گرفته شما را می بیند به شما می اندیشد از دیدن تصویرشما نمیتواند دل بکند از ملاحظه آن لذت می برد به این کار ادامه دهید به آرامی به انچه می کنید فکر کنید ما دام به خود تلقین کنید من اورا مجبورمیکنم به من فکر کند کار دیگری نمی تواند بکنداین تصویر ذهن خود را به ذهن او تحمیل کنید دوستان تعجب نکنید این حال را مثل یک فیلم می بینیدتصو رکنید از کنشهایی که شما به او داده اید به هیجان آمده حس کنید به سوی شما کشیده میشودوبه خود تلقین کنید ( آرزو دارم اورا ببینم و آنچه رادر دل دارم به او بگویم ) آن قدراین تلقین را تکرار کنید که نتیجه بگیرید تا سر انجام تسلیم خواسته شما شود.

-_____ lIVID gIrl_____-(anina )
۹۲/۰۷/۰۷ - 03:09
8-|
M..l-SileNt-l(llvll )
۹۲/۰۷/۰۷ - 03:11
-__ ShuSh.... sHut uP PLZ _____-(anina ) ::):)


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از حسام بختیاری به نام رفتنی+دانلود مردم انصراف دهید، خرج کاخ زیاد شده.....الحمدلله رهبری داریم ساده زیست نه اشرافی.....چرا حشرات یخ نمی زنندقابل توجه دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، کارجویان و شاغلیناقای گل محمدی ما هم در میانه زندگی میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟حادثه مرگبار محرکی برای کاهش وزناقای دادستان واداره اوقاف:به داد دارالقران شهید داوود اختیاری وهیت دیوانگان علی اکبر برسید؟؟فرزند پنجم را تحویل جامعه دهید، پنج میلیون تومان پاداش بگیرید!یه روز خانومی قبل از بر گشتن همسرش از سر کار در نامه ای نوشت
کاربران آنلاین
حمید ریاحی مبل آرال بردیا22 شایسته ن *مگه مهمه* مهدی پورمند اسماعیلیا CuDDle_YoU (خسته) میثم رمضانی علی هاشمی پروین ALONE-------BOY محمد - ساوالان delam mikhad.... Rebel Mutinous اشکان. Hossein kb ائلبان 68 علی عبوسی زینب یعقوبی پانته آ(مآدخیآآآمغرورنیستیم فقط یکم پرستیژکارامون _______________________ آقای دکتر اکبر سلیمی ترکمانی (قلب یخی) یعقوب فرجی sajjad sadeghi خزوووووووووون یزدان* بهزاد2000 (ا .__. ا) Oo PRiNÇeSŞ-__*__- ƏzƏRI Oo (ا .__.ا) شنگول_منگول الپاچینو فرزین اسمعیلی *پوپک* علیرضاامیرخیزی بایگا دئیس iNvOk3._.FoR._.D3aD هنرمند و هنر دوست بهزاد یاغموری سیدعلی موسوی* _.ı trüe ıöve ı._ فرهاد اکبری از تبریز بی تانم محراب زمان (اا .__. اا) اا ıı SaNaM (اا .__. اا) سرباز ولایت 4 کیمیا صالحی ر-و-ش-ن (_یاغی_) جهان(Max Pen) محیا شریفی ____Enkar____ lılll-_ -End*_*___ mina____*_*Life- _ -lılıll سوشا سورین. Happy girl محمد عزتی 00 مصطفی علیپور امیرارسلان فراز جباری مجید موسوی elman turanli ____ali reza DoMiNo____ محکوم به تنهایی2 alireza 00 کوه صبرها علی صفی خانی آکواریوم خلیج *ترنم باران* آرنا فکوری آوای ترکمانچای جاوید حیدرپور lılılılı_____a13sOluTe.1991_____ılılılıl مهدی سپهری شیدا-x M.N........... *-_-*_____ H A M E D_____*-_-*

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است